Fotogalerie

Snímky z fotogalerie mohou být použity zdarma dle pravidel pro použití fotografií

 

 

Judo závody Sparta Praha - 29.1.2011

(fotografie zdarma dle pravidel)

 Lezecké závody, bouldering - o pohár města Slaný - 13.3.2011

 

(fotografie zdarma dle pravidel)

Judo závody Neratovice 15.1.2011

 (fotografie zdarma dle pravidel)

Judo klub Slaný - veřejný trénink 20.12.2010

Před vánoci 20.12.2010 proběhla již tradiční akce pořádaná Judo klubem Slaný - veřejný trénink  (fotografie zdarma dle pravidel). Tentokrát se někteří odvážní rodiče na výzvu vedení klubu zúčastnili tréninku nejen jako diváci, ale také si vyzkoušeli na vlastní kůži, jak takový trénink vypadá a mohli své vlastní výkony porovnat se svými ratolestmi. Nutno říct, že rodiče nebyli o nic méně draví než jejich děti, ale trenéři přesto neměli žádné problémy s jejich kázní, takže nakonec ustoupili od předvedení rodičům jak je i ta měkká žíněnka někdy tvrdá, při dopadu těla ;-).

 

 

Vánoční turnaj judo na Spartě - Praha 4.12.2010 - (fotografie zdarma dle pravidel).

Vedení judo klubu Sparta Praha uspořádalo 4.12.2010 turnaj pro nejmenší bojovníky. Ve skvělé atmosféře za podpory fanoušků z řad rodičů i klubových kolegů malí judisté bojovali o medaile, ze kterých měli určitě, i díky vlastním slzám a potu, velkou radost.

 

 

judo Slaný lezení SmíchOff - (fotografie zdarma dle pravidel).

Vedení judo klubu Slaný za vydatné podpory lezeckých instruktorů Tomáše a Tomáše Bintra uspořádalo pro své členy v červnu zajímavou akci, trochu odlišnou od běžného tréninku. Všichni si vyzkoušeli lezení na lezecké stěně SmíchOff v Praze. Nikdo nespadl a všichni si užili :-).

 

Vyhledávání